Kiedy:
20 Wrzesień 2019, godz. 19:00
2019-09-20T19:00:00+02:00
2019-09-20T19:15:00+02:00
Gdzie:
Teatr Miejski
pl. Staszica 1
Cena biletu:
95 zł, 85 zł balkon

Irena Santor – niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Ireny Santor. Artystka nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku, a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą. Publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

To będzie wyjątkowy koncert, składający się z piosenek starannie na tę okazję wybranymi przez Artystkę. Piosenki te, z Jej punktu widzenia były i są ważne, są to melodie, które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje oraz nowe piosenki, niosące przesłanie Artystki – „Śpiewam, czyli jestem”. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki!